sobota, 12 kwietnia 2014

It bag

Witam!
Od dawna chciałam napisać post o kultowych, znanych torebkach określanych mianem it bag, czyli tych z najlepszych domów mody jak i najdroższych :( Nie wiem czy ten post mogę zaliczyć do grupy notek z inspiracjami czy postów o charakterze informacyjnym, ale mam nadzieję, że zaciekawi każdego. Ostatnio mało czasu poświęcam na  rozwijanie bloga, ale proszę o wybaczenie, ponieważ zbliżają się testy gimnazjalne i muszę poświęcać każdą wolną chwilę na naukę.

1. Chanel 2.55 - jest to absolutny nr 1 na mojej liście jak i najbardziej znana i pożądane torebka na świecie. Głównie właścicielkami takiego cudeńka są znane, najlepiej zarabiające gwiazdy, z powodu  ceny, a mianowicie od 8 tys złotych do 13 tys. Stworzyła ją Coco Chanel inspirując się pikowaną sofą. 

 2.Birkin z domu mody Hermes - jej twórcą jest Jane Birkin. Torba jest symbolem bogactwa ze względu na ogromną cenę i użytkowania przez celebrytów. Torba ta odznacza się ogromnym wyborem kolorów jak i skór, z których jest tworzona. Jej koszt waha się od 30 000 do 150 000 zł.
Charakteryzuję się  pasikiem dookoła każdego modelu.

 
 
3.Następnym cudeńkiem jest kultowa torba Celine Boston z domu mody Celine.
Koszt: 6400-6600 zł.

 
 


Który model najbardziej Tobie przypadł do gustu?
Zachęcam do komentowania :)
Miłego weekendu - dreamsstation.1 komentarz: